Uv Baskı

U.V. (ultrviole) baskı tekniği, güneş ışığına dayanıklılığı ve baskı çalilmalarının kurumasını kısıtlamak amacı ile kurutma süresini 1 sn. 'den daha az süreye inmesi ve bununla birlikte boya özelliğinden dolayı güneşten solma gibi baskıya zarar veren nedenlerin ortadan kalkmasını sağlar

Uv Baskı sistemi ile gerçekleştirilen baskı malzemesi su gibi maddelerden etkilenmezler, ofset baskı ile basılan malzemelere göre daha dayanıklıdır. Uv baskı sistemi ile bir çok malzemeye Uv kurutma sistemi sayesinde istenilen oranda ve renklerde rahatlıkla sorunsuz baskı yapılabilir.

Beden etiketleri, sallantı etiketleri, indirim kartları, raf etiketleri, pvc amerikan servisler, pvc masa üstü sümenleri , mausepadlar, pvc çantalar, pvc dosyalar, personel kimlik kartları, otel havlu kartları, pvc cetveller, pvc defter kapakları, metalize kitap kapakları ... vs.

200 microndan 700 micron kalınlığa kadar sert ve yumuşak tüm malzemeler üzerine baskı yapılabilmektedir.

Şeffaf Pvc

Sıradışı kartvizitlerde, takvim, market reyon indirim kartı, promosyon malzemelerinde ve ürün kutusu ya da çantalarında kullanılan şeffaf PVC üzerine uv baskı, dış ortamlarda kullanıldığında sıcak, soğuk ya da direkt güneş ışığına maruz kaldığında maksimum bir yıl boyunca solma yapmaz.

Opak Pvc

Ağır hava ve çalışma koşullarından etkilenmesi istenmeyen kartvizitlerde, etiketlerde, ürün kutularında, marketlerin alış veriş arabalarının önündeki reklam alanlarına ve cetvel, bardak altlığı, mousepad gibi promosyon malzemelerinde kullanılan opak PVC üzerine Uv baskı, dış ortamlarda kullanıldığında sıcak, soğuk ya da direkt güneş ışığına maruz kaldığında maksimum bir yıl boyunca solma yapmaz. İstendiğinde sunum dosyası, broşür gibi uygulamalar da bu malzemeyle üretilebilir.

Şeffaf Etiket

Uv baskılı şeffaf etiket, araçların, iç ya da dış cephede kullanılan vitrin camlarının üzerine içeriden ve dışarıdan yapıştırılan üründür. Malzemenin transparan olması ve arkasını göstermesi, Uv Baskılı şeffaf etiketin ayırt edici özelliğidir. Uv baskı tekniği ve özel uv boyaları sayesinde sıcağa, soğuğa ve güneş ışınlarına maruz kalsa da, maksimum bir yıl boyunca solmama garantisine sahiptir.